artykuły

Dowiedz się wiecęj na temat oferowanych przez nas technologii

Decydując się na montaż systemu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła należy mieć na uwadze, że system ten – w zależności od indywidualnych potrzeb oraz modelu zamontowanego rekuperatora – wyposażony może być w dodatkowe akcesoria, które zdecydowanie poprawią komfort jego użytkowania.
By pomóc Ci w wyborze najlepszego rozwiązania, przedstawiamy naszą listę najlepszych rekuperatorów od sprawdzonych producentów, którzy wyznaczają nowe standardy w dziedzinie rekuperacji.
Ważnym elementem każdej instalacji wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła są kanały, którymi powietrze wdmuchiwane jest do pomieszczeń oraz z nich usuwane. Wybór odpowiednich kanałów do rekuperacji gwarantuje prawidłową i cichą pracę instalacji.
W dobie rosnącej świadomości na temat jakości powietrza, pojęcia takie jak rekuperacja, oczyszczanie powietrza czy filtry antysmogowe stają się bardzo popularne.
Decydując się na montaż rekuperacji w swoim domu, stajemy przed wyborem wykonawcy, który zagwarantuje prawidłowy montaż instalacji.
Decydując się na montaż systemu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, możesz skorzystać z dofinansowania w ramach programu Czyste Powietrze.
Zastanawiasz się, ile kosztuje rekuperacja? W tym artykule przyjrzymy się cenom wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła.
Rekuperacja, czyli proces odzyskiwania ciepła z powietrza wywiewanego, to rozwiązanie coraz częściej wybierane w nowoczesnym budownictwie.
W tym artykule wyjaśnimy, czym jest rekuperacja i jak działa, oraz omówimy jej kluczowe komponenty, a także ważne kwestie związane z planowaniem i wyborem odpowiedniego systemu.