Wentylacja, Klimatyzacja, Rekuperacja, Systemy kominowe — od 1995 roku

Klimatyzacja

Montaż instalacji klimatyzacyjnej

kompleksowy montaż klimatyzacji

dla domów, obiektów komercyjnych i przemysłowych
Prawidłowe i skuteczne działanie instalacji klimatyzacji uwarunkowane jest właściwym doborem urządzeń oraz poprawnością ich montażu.  Bardzo ważne są również przeglądy konserwacyjno-serwisowe gwarantujące poprawne działanie układu oraz komfort użytkowników.

Mając na uwadze powyższe fakty oferujemy pełen zakres usług związanych z instalacjami klimatyzacji w budynkach mieszkalnych i komercyjnych obejmujący:

  • dobór klimatyzatorów (obliczenie zapotrzebowania na moc chłodniczą) oraz akcesoriów składających się na kompletną instalację
  • zaprojektowanie przebiegu instalacji freonowej, elektrycznej oraz odprowadzenia skroplin
  • kompleksowy montaż instalacji klimatyzacyjnych
  • dokładne sprawdzenie układu oraz pierwsze uruchomienie urządzeń
  • przeglądy gwarancyjne i okresowe urządzeń klimatyzacyjnych


Wszystkie prace związane z montażem i obsługą urządzeń klimatyzacyjnych wykonywane są przez pracowników posiadających certyfikaty F-Gaz dla personelu, długoletnie doświadczenie oraz umiejętności gwarantujące najwyższy poziom ich wykonania. Firma nasza posiada ponadto certyfikaty wystawione przez producentów oferowanych urządzeń, co umożliwia nam ich serwisowanie oraz obsługę zgodnie z warunkami gwarancji.
Doświadczenie
Wieloletnie doświadczenie zdobyte w wielu realizacjach w budynkach mieszkalnych i przemysłowych - potwierdzeniem czego są uzyskane referencje.
ludzie
Mając do dyspozycji własny zespół wykwalifikowanych i doświadczonych inżynierów oraz instalatorów jesteśmy w stanie realizować zlecenia o najwyższym stopniu trudności.
Doradztwo
Masz pytania? Potrzebujesz pomocy w doborze urządzenia? Dysponujemy wiedzą, którą chętnie się dzielimy. Zapraszamy do kontaktu z nami.
Serwis gwarancyjny
Posiadamy certyfikaty wystawione przez producentów oferowanych urządzeń klimatyzacyjnych, co umożliwia nam serwisowanie i montaż zgodny z warunkami gwarancji.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

MAJĄ PAŃSTWO PYTANIA?
Zapraszamy do kontaktu, chętnie na nie odpowiemy.
venteco.com - centrum klimatyzacji
Wykonawstwo instalacji wentylacji, rekuperacji, klimatyzacji oraz systemów kominowych dla domu, budownictwa mieszkaniowego i przemysłu.
Nieprzerwanie od 1995 roku.