Wentylacja, Klimatyzacja, Rekuperacja, Systemy kominowe — od 1995 roku

wentylacja mechaniczna

Kompleksowe wykonawstwo instalacji wentylacji mechanicznej

Wentylacja

INSTALACJA WENTYLACJI MECHANICZNEJ
Generalnym wykonawcom oraz inwestorom oferujemy kompleksowe wykonawstwo instalacji wentylacji mechanicznej, obejmujące przygotowanie projektu, dostawę i montaż elementów oraz uruchomienie systemu dla obiektów mieszkalnych, użyteczności publicznej i przemysłowych, takich jak:

  • biura
  • lokale gastronomiczne
  • lokale handlowe i usługowe
  • obiekty sportowe
  • obiekty oświatowe
  • hale magazynowe
  • obiekty produkcyjne
  • budynki wielorodzinne


Firma nasza, współpracując bezpośrednio z wieloma wiodącymi producentami z branży wentylacyjnej i klimatyzacyjnej, służy pomocą w doborze urządzeń o optymalnych, zgodnych z założeniami projektu oraz oczekiwaniami Klienta parametrach, przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów. Korzystamy z najlepszych rozwiązań wykonując instalacje trwałe i niezawodne.

Doradztwo
Masz pytania, jakieś wątpliwości – dysponujemy wiedzą, którą chętnie się dzielimy i dzięki której jesteśmy w stanie przybliżyć Państwu działanie oferowanych przez nas rozwiązań.
Elastyczna oferta
Współpraca z największymi dostawcami daje możliwość zaproponowania rozwiązań korzystnych technicznie i finansowo.
Doświadczenie
Wieloletnie doświadczenie zdobyte w licznych realizacjach w budynkach mieszkalnych i przemysłowych - potwierdzeniem czego są uzyskane referencje.
Ludzie
Mając do dyspozycji własny zespół wykwalifikowanych i doświadczonych inżynierów oraz instalatorów jesteśmy w stanie realizować zlecenia o najwyższym stopniu trudności.

Doświadczenie

ZOBACZ WYBRANE REALIZACJE
Bazując na doświadczeniu oraz wiedzy zatrudnionych osób wykonaliśmy prace związane z kompleksową realizacją instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych w wielu budynkach, zarówno mieszkalnych, komercyjnych, jak i przemysłowych.

NASI KLIENCI

NIECH ONI BĘDĄ NASZĄ WIZYTÓWKĄ
Interesują Państwa nasze usługi?
Zapraszamy do kontaktu, chętnie na nie odpowiemy.
venteco.com - centrum klimatyzacji
Wykonawstwo instalacji wentylacji, rekuperacji, klimatyzacji oraz systemów kominowych dla domu, budownictwa mieszkaniowego i przemysłu.
Nieprzerwanie od 1995 roku.