Wentylacja, Klimatyzacja, Rekuperacja, Systemy kominowe — od 1995 roku

Montaż systemów kominowych

Sprzedaż oraz kompleksowy montaż systemów odprowadzania spalin

Montaż systemów kominowych

Spółka Venteco oferuje kompleksowy montaż systemów kominowych i remonty kominów z zastosowaniem materiałów firmy MK - wiodącego producenta stalowych systemów kominowych na rynku. Dysponujemy wyspecjalizowanymi pracownikami oraz wszelkim niezbędnym sprzętem potrzebnym do wykonania montażu systemu kominowego czy modernizacji przewodów kominowych obejmującej m.in.:

 • uszczelnianie kominów,
 • montaż zewnętrznych kominów stalowych,
 • montaż nasad kominowych,
 • frezowanie-rozwiercanie przewodów murowanych.

Jako autoryzowany Dystrybutor firmy MK Sp. z o.o. na terenie Małopolski oferujemy szeroką gamę systemów kominów kwasoodpornych ze stali nierdzewnej. Oferta obejmuje:

 • stalowe wkłady kominowe,
 • dwuścienne, izolowane systemy kominowe montowane na zewnątrz budynków,
 • kominy powietrzno-spalinowe przeznaczone do odprowadzania spalin z urządzeń z zamkniętą komorą spalania,
 • kominy do urządzeń opalanych paliwami stałymi (drewno, węgiel, ekogroszek),
 • kominy do agregatów prądotwórczych.

Od początku istnienia firmy stawiamy na jakość, precyzję i terminowość przy wykonywaniu montażu systemów kominowych i innych przedsięwzięć oddanych w nasze ręce. Dzięki temu firma nasza od lat zyskuje zaufanie coraz większej rzeszy nowych klientów i utrzymuje wysoką pozycję na rynku.

Doświadczenie
Wieloletnie doświadczenie zdobyte w wielu realizacjach w budynkach mieszkalnych i przemysłowych - potwierdzeniem czego są uzyskane referencje.
Ludzie
Mając do dyspozycji własny zespół wykwalifikowanych i doświadczonych inżynierów oraz instalatorów jesteśmy w stanie realizować zlecenia o najwyższym stopniu trudności.
Doradztwo
Masz pytania, jakieś wątpliwości – dysponujemy wiedzą, którą chętnie się dzielimy i dzięki której jesteśmy w stanie przybliżyć Państwu działanie oferowanych przez nas rozwiązań.
20 lat gwarancji
Oferowane przez nas systemy kominowe objęte są 20-sto letnia gwarancją.

Do kogo kierujemy naszą ofertę?

Budownictwo jednorodzinne

Właścicielom domów jednorodzinnych oferujemy szeroki zakres usług związanych z modernizacją przewodów kominowych, w tym: uszczelnianie przewodów kominowych stalowymi wkładami kwasoodpornymi, dobudowa zewnętrznych-izolowanych przewodów kominowych oraz montaż nasad kominowych poprawiających ciąg kominowy. Atutem naszej firmy jest pneumatyczne urządzenie frezujące umożliwiające poszerzanie zbyt wąskich przewodów kominowych do wymiarów pozwalających na ich uszczelnienie bez wykonywania uciążliwych rozkuć.

budownictwo wielorodzinne

Jako wykonawca z dużym doświadczeniem w realizacji prac remontowych przewodów kominowych polegających m.in. na usuwaniu nieprawidłowości stwierdzonych podczas przeglądów kominiarskich, w tym, na uszczelnianiu kominów poprzez montaż wkładów kwasoodpornych, wymianie przewodów azbestowych na stalowe-kwasoodporne, dobudowie kominów oraz montażu nasad kominowych, ofertę naszą kierujemy do spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych oraz administracji budynków. Poza samym remontem kominów wentylacyjnych i spalinowych, w razie konieczności, oferujemy również kompleksowe przygotowanie projektu budowlanego obejmującego ww. prace. Potwierdzeniem naszej solidności, a w szczególności troski o zminimalizowanie uciążliwości prac w mieszkaniach lokatorów, niech będą załączone referencje, w których pod znakomitą większością podpisali się sami lokatorzy.

Budownictwo przemysłowe

Jako solidny i rzetelny wykonawca oferujemy naszym partnerom, na korzystnych warunkach, usługi podwykonawcze w zakresie montażu stalowych systemów kominowych. Bogate doświadczenie zdobyte przy realizacji prac związanych z montażem kominów na budynkach o różnym charakterze i przeznaczeniu oraz współpraca z jednym z wiodących producentów systemów kominowych ze stali w Europie, gwarantuje, że jesteśmy w stanie sprostać najbardziej skomplikowanym z technicznego punktu widzenia zadaniom.

Doświadczenie

ZOBACZ WYBRANE Z NASZYCH REALIZACJI
Bazując na doświadczeniu oraz wiedzy zatrudnionych osób wykonaliśmy prace związane z kompleksową realizacją instalacji systemów kominowych w wielu budynkach, zarówno mieszkalnych, komercyjnych, jak i przemysłowych.

OFERUJEMY RÓWNIEŻ

Mają Państwo Pytania?
Zapraszamy do kontaktu, chętnie na nie odpowiemy.
Infolinia:
600-290-220,  12 285-91-90
Biuro czynne:
7:00 - 16:00, PN-PT
venteco.com - centrum klimatyzacji
Wykonawstwo instalacji wentylacji, rekuperacji, klimatyzacji oraz systemów kominowych dla domu, budownictwa mieszkaniowego i przemysłu.
Nieprzerwanie od 1995 roku.

WENTYLACJA MECHANICZNA

 • usługi
 • realizacje
 • referencje

KLIMATYZACJA

 • Jak dobrać urządzenie?
 • montaż

REKUPERACJA
DLA DOMU