Usługi

Ciepła woda użytkowa

Venteco - Instalacja ciepłej wody użytkowej

Instalacja ciepłej wody użytkowej

Spółdzielniom i Wspólnotom  Mieszkaniowym z Krakowa i Małopolski  oferujemy wykonanie instalacji  centralnej ciepłej wody użytkowej dla budynków wielorodzinnych. Pozbądź się przestarzałych piecyków gazowych i dołącz do sieci ciepłowniczej MPEC, gwarantującej wygodę i przede wszystkim bezpieczeństwo.

Zalety CWU dla mieszkańców

Zalety centralnej ciepłej wody użytkowej w bloku to nie tylko większe bezpieczeństwo, dzięki eliminacji ryzyka związanego z piecykami gazowymi, ale także większy komfort, wynikający z braku konieczności serwisowania urządzeń. Ponadto, poprawia to estetykę łazienki i zapewnia dodatkową przestrzeń.

Instalacja - Instalacja ciepłej wody użytkowej
Venteco - montaż wentylacji mechanicznej

Zapewnimy kompleksowy montaż

Instalacja centralnej ciepłej wody użytkowej z naszą firmą zawsze przebiega sprawnie i profesjonalnie. Oferujemy dostawę wszystkich elementów systemu. W zależności od projektu, wykonujemy instalacje prowadzone w nieczynnych kominowych przewodach spalinowych lub poprzez klatki schodowe. Gwarantujemy szybkie i sprawne wykonanie instalacji w mieszkaniach, dbając o ty, by utrudnienia dla mieszkańców były minimalne.

Najczęściej zadawane pytania

 • Co wchodzi w skład instalacji ciepłej wody użytkowej?

  Instalacja centralnej CWU składa się z wymiennika ciepła, stabilizatora, rurociągów ciepłej wody i cyrkulacji oraz wodomierza. Wszystko to zapewnia efektywną dostawę ciepłej wody do mieszkań.

 • Jaki jest orientacyjny koszt wykonania instalacji CWU przypadający na jedno mieszkanie?

  Koszt instalacji centralnej CWU przypadający na jedno mieszkanie waha się między 4000 a 5000 zł – jest on zależny od wielu czynników. Jest to inwestycja, która zapewnia komfort i bezpieczeństwo na lata.

 • Jak wygląda wymiana instalacji w mieszkaniu i ile trwa?

  Montaż instalacji centralnej CWU w mieszkaniu trwa zaledwie kilka godzin. Proces ten obejmuje demontaż starego podgrzewacza, wykonanie niezbędnych otworów oraz montaż nowych elementów, co wiąże się jedynie z niewielkimi niedogodnościami.

 • Z jakimi niedogodnościami dla mieszkańców wiąże się proces instalacji ciepłej wody użytkowej w bloku

  Nie musisz się martwić o niedogodności związane z instalacją centralnej ciepłej wody użytkowej. Gwarantujemy, że przejście od piecyka łazienkowego do systemu centralnej ciepłej wody użytkowej nie zakłóci codziennego życia mieszkańców na dłużej niż kilka godzin. Instalacja najczęściej jest zaprojektowana tak, aby nie powodować znaczących uszkodzeń w łazienkach. Dodatkowo, przejście na centralną ciepłą wodę użytkową nie wymaga całkowitego odłączenia gazu w budynku.

 • Jakie formalności należy spełnić, by móc zainstalować ciepłą wodę użytkową w bloku?

  Do instalacji centralnej CWU konieczne jest podpisanie umowy z Miejskim Przedsiębiorstwem Energetyki Cieplnej (MPEC ) na dostawę wymiennika i ciepła.

Potrzebujesz szybkiego kontaktu?

Zadzwoń do nas
Lub napisz

zamów bezpłatną wycenę

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą w celu konsultacji oraz przygotowania wstępnej wyceny.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź nasze artykuły na ten temat

Brak wyników wyszukiwania

Venteco - Ikona Koperty

Dziękujemy
za przesłanie wiadomości

Już niedługo skontaktujemy się z Tobą w celu bezpłatnej konsultacji. Podsumowanie podanych informacji przesłaliśmy również na Twojego maila.