Oferta dla spółdzielni

Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań dla spółdzielni mieszkaniowych w Krakowie i Małopolsce. Oferta obejmuje szeroki zakres usług: od systemów kominowych, przez instalacje ciepłej wody użytkowej, po systemy wentylacji grawitacyjnej i mechanicznej. Wybierając naszą firmę, przyczynią się Państwo do poprawy jakości życia mieszkańców i zwiększą efektywność energetyczną budynków.

Zaufali nam:

Rozwiązania dostosowane dla potrzeb spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych

Venteco - systemy kominowe
Venteco - Instalacja ciepłej wody użytkowej
Venteco - wentylacja mechaniczna

Zajmiemy się twoim zleceniem kompleksowo

Venteco - specjalista wycenia montaż wentylacji
Venteco - Ikona czatu

Pomożemy wybrać najlepsze rozwiązania

Jesteśmy specjalistami w projektowaniu systemów i rozwiązań dla potrzeb budynków wielorodzinnych. Nasz cel to zapewnienie ich optymalnego funkcjonowania i maksymalnego komfortu dla mieszkańców. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy technicznej, jesteśmy w stanie dostosować każde rozwiązanie do wymagań i specyfikacji danego budynku.

Venteco - Ikona wózku na zakupy

Dobierzemy odpowiedni sprzęt

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz instalacji ciepłej wody użytkowej, zaawansowanego systemu kominowego, czy nowoczesnej wentylacji mechanicznej, nasza firma zawsze może zaproponować rozwiązanie dopasowane do Twoich wymagań. Wybierając Venteco, możesz być pewny, że każde z naszych rozwiązań będzie gwarancją efektywności i komfortu użytkowania.

Venteco - serwisant podczas kontroli wentylacji
Mask group 19 1
Venteco - ikona narzędzi do montażu wentylacji

Wykonamy montaż oraz potrzebne serwisy

Rzetelnie i fachowo przeprowadzimy każdy montaż, zawsze minimalizując niedogodności dla mieszkańców. Dla nas najważniejsze są czystość i jakość – standardy, których zawsze przestrzegamy. Wybierając współpracę z nami, możesz liczyć na sprawny przebieg remontu, przy pełnym uwzględnieniu wszystkich Twoich wymagań.

Współpracujemy z wiodącymi producentami na rynku

W zakresie systemów kominowych polecamy produkty firmy MK, które są synonimem jakości i niezawodności. Jeśli chodzi o wentylację mechaniczną, naszymi partnerami są renomowane marki, takie jak Thessla Green, Wanas, VASCO, FRAPOL, Zehnder, Systemair, Alnor, gwarantujące nowoczesne i efektywne rozwiązania.

Sprawdź, jak wykonaliśmy zlecenia dla innych spółdzielni

Zrealizowanych projektów dla spółdzielni
0 +
Venteco - serwisant montuje wentylację machaniczną

Potrzebujesz szybkiego kontaktu?

Zadzwoń do nas
Lub napisz

zamów bezpłatną wycenę

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą w celu konsultacji oraz przygotowania wstępnej wyceny.

Venteco - Ikona Koperty

Dziękujemy
za przesłanie wiadomości

Już niedługo skontaktujemy się z Tobą w celu bezpłatnej konsultacji. Podsumowanie podanych informacji przesłaliśmy również na Twojego maila.