Wentylacja, Klimatyzacja, Rekuperacja, Systemy kominowe — od 1995 roku

Usuwanie azbestu

Usuwanie azbestu

Od kilkunastu lat firma nasza zajmuje się usuwaniem wyrobów azbestowych. Pozwala nam to m.in. dokonywać wymiany kominowych kształtek azbestocementowych na wkłady ze stali kwasoodpornej, a prace o tym charakterze przeprowadziliśmy dotychczas w kilkudziesięciu blokach należących do krakowskich spółdzielni mieszkaniowych, Zarządu Budynków Komunalnych oraz spółdzielni mieszkaniowych z Gniezna i Jarosławia. Poza demontażem kształtek kominowych zajmujemy się również demontażem innych wyrobów zawierających azbest, w tym pokryć dachowych i okładzin elewacyjnych.

Technologia usuwania kształtek azbestocementowych stosowana przez naszą firmę na budynkach mieszkalnych gwarantująca ograniczenie do niezbędnego minimum ingerencji w samych mieszkaniach została pozytywnie zaopiniowana przez Wydział Ochrony Środowiska oraz Stację Sanitarno Epidemiologiczną. Przebieg dotychczas prowadzonych prac został również skontrolowany przez Państwową Inspekcję Pracy, która nie wykazała żadnych uchybień, a przeprowadzone przez Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki AGH badania na obecność azbestu w budynku po wykonanym remoncie udowodniły skuteczność stosowanej przez nas technologii.

OFERUJEMY RÓWNIEŻ

Mają Państwo Pytania?
Zapraszamy do kontaktu, chętnie na nie odpowiemy.
Infolinia:
600-290-220,  12 285-91-90
Biuro czynne:
7:00 - 16:00, PN-PT
venteco.com - centrum klimatyzacji
Wykonawstwo instalacji wentylacji, rekuperacji, klimatyzacji oraz systemów kominowych dla domu, budownictwa mieszkaniowego i przemysłu.
Nieprzerwanie od 1995 roku.

WENTYLACJA MECHANICZNA

  • usługi
  • realizacje
  • referencje

KLIMATYZACJA

  • Jak dobrać urządzenie?
  • montaż

REKUPERACJA
DLA DOMU