Wentylacja, Klimatyzacja, Rekuperacja, Systemy kominowe — od 1995 roku

Systemy kominowe, kominy ceramiczne i stalowe - Venteco Kraków — Systemy jednościenne

Systemy kominowe

Systemy jednościenne
Będąc Autoryzowanym Dystrybutorem jednego z największych europejskich producentów systemów kominowych ze stali, firmy MK, w ofercie naszej posiadamy całą gamę systemów kominowych przeznaczonych do odprowadzania spalin ze wszystkich dostępnych na rynku urządzeń grzewczych. Poniższa wyszukiwarka pozwoli Państwu łatwo znaleźć system kominowy dostosowany w pełni do Państwa potrzeb:
Wyszukaj system, którego potrzebujesz
Miejsce montażu:
Rodzaj paliwa:
Rodzaj kotła:
System kominowy MKS Wkłady kominowe (gaz, olej, drewno i pellet)
System jednościenny, stosowany jako wkład kominowy odprowadzający spaliny z kotłów atmosferycznych lub elementy przyłączeniowe do kominów z izolacją. Wkłady kominowe MKS występują w trzech wersjach: Premium i Standard – przeznaczone do kotłów na gaz, olej, drewno i pellet oraz Invest – przeznaczony do kotłów na gaz i olej. System może pracować tylko na sucho w temperaturze do 450ºC. Występuje również w wersji owalnej i prostokątnej.
System kominowy MKKS Invest Wkłady kominowe (gaz i olej)
System jednościenny, dostępny w średnicach 60, 80 i 100mm, stosowany do kotłów wykorzystujących zjawisko kondensacji pary wodnej powstającej podczas spalania (tzw. kotły kondensacyjne). Może służyć jako wkład kominowy odprowadzający spaliny od tego rodzaju kotłów. Posiada przetłoczenia pod uszczelki, a wszystkie elementy tego systemu są szczelne. Przeznaczony do kotłów na gaz i olej. System może pracować na mokro, w temperaturze do 200°C
System kominowy MKKS Standard Wkłady kominowe (gaz i olej)
System jednościenny, stosowany do kotłów wykorzystujących zjawisko kondensacji pary wodnej powstającej podczas spalania (tzw. kotły kondensacyjne). Może służyć jako wkład kominowy odprowadzający spaliny z urządzeń na gaz i olej. Połączenia poszczególnych elementów wyposażone są w uszczelki. System może pracować na mokro, w temperaturze do 200°C.
System kominowy MK FLEX Wkłady kominowe (gaz, olej, drewno)
Elastyczny system jednościenny, stosowany jako wkład kominowy do odprowadzania spalin z kotłów atmosferycznych lub wentylacji. Dzięki zastosowaniu nowych złączek i uszczelki silikonowej nadaję się również do kotłów kondensacyjnych (praca na mokro). Występuje w trzech wersjach: MK-FLEX stalowy – do kotłów atmosferycznych i kondensacyjnych na gaz i olej, MK-FLEX x2 stalowy - do urządzeń opalanych drewnem oraz MK-FLEX ALU aluminiowy - do wentylacji.
System kominowy MKSZI Wkłady kominowe (węgiel, drewno, pellet, eko-groszek)

System jednościenny, żaroodporny, stosowany jako wkład kominowy do kotłów opalanych paliwami stałymi (węgiel, drewno, pellet, eko-groszek). Pozwala na modernizację kotłowni i przystosowanie starych kominów do nowych warunków pracy. Dzięki zastosowaniu kielichów o wysokości 63mm system ten jest bardzo atrakcyjny cenowo.  System może pracować tylko na sucho w temperaturze do 450 C. Występuje również w wersji owalnej i prostokątnej.

Jeżeli zdecydują Państwo o zakupie wybranego systemu klientom indywidualnym zainteresowanym naszą ofertą proponujemy korzystne cenowo gotowe pakiety montażowe, zaś odbiorcom hurtowym zapewniamy bardzo korzystne warunki współpracy, w szczególności:

  • wysokie rabaty na oferowane systemy kominowe
  • wyjątkowo dogodne terminy płatności
  • transport gratis
Dodatkowym atutem naszej firmy jest fachowe doradztwo pracowników na co dzień zajmujących się tematyką związaną z systemami odprowadzania spalin. W razie trudności z zestawieniem elementów lub ustaleniem optymalnej średnicy komina, służymy bezpłatnie komputerowym programem doboru średnic przewodów kominowych. Na podstawie wykonanych obliczeń dobierzemy systemy kominowe najbardziej odpowiednie dla każdego Klienta.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą z przyjemnością prześlemy Państwu bezpłatne materiały informacyjno-techniczne.
Infolinia:
600-290-220,  12 285-91-90
Biuro czynne:
7:00 - 16:00, PN-PT
venteco.com - centrum klimatyzacji
Wykonawstwo instalacji wentylacji, rekuperacji, klimatyzacji oraz systemów kominowych dla domu, budownictwa mieszkaniowego i przemysłu.
Nieprzerwanie od 1995 roku.

WENTYLACJA MECHANICZNA

  • usługi
  • realizacje
  • referencje

KLIMATYZACJA

  • Jak dobrać urządzenie?
  • montaż

REKUPERACJA
DLA DOMU