Wentylacja, Klimatyzacja, Rekuperacja, Systemy kominowe — od 1995 roku

Systemy kominowe, kominy ceramiczne i stalowe - Venteco Kraków — Systemy dwuścienne

Systemy kominowe

Systemy dwuścienne
Będąc Autoryzowanym Dystrybutorem jednego z największych europejskich producentów systemów kominowych ze stali, firmy MK, w ofercie naszej posiadamy całą gamę systemów kominowych przeznaczonych do odprowadzania spalin ze wszystkich dostępnych na rynku urządzeń grzewczych. Poniższa wyszukiwarka pozwoli Państwu łatwo znaleźć system kominowy dostosowany w pełni do Państwa potrzeb:
Wyszukaj system, którego potrzebujesz
Miejsce montażu:
Rodzaj paliwa:
Rodzaj kotła:
System kominowy MKPS Invest Wkłady kominowe (gaz, olej opałowy)
System powietrzno-spalinowy MKPS (dwuścienny, bez izolacji) przeznaczony jest do odprowadzania spalin z kotłów kondensacyjnych. Rura wewnętrzna systemu służy odprowadzaniu spalin z kotła, natomiast kanałem pomiędzy rurą zewnętrzną i wewnętrzną doprowadzane jest powietrze do procesu spalania gazu w kotle. Na połączeniach poszczególnych elementów systemu stosowane są uszczelki.

System kominowy MKD Kominy zewnętrzne (gaz, olej, drewno, pellet)
System dwuścienny, izolowany, stosowany jako samodzielny komin zewnętrzny, do kotłów atmosferycznych i kominków. Pozwala na ustawienie urządzenia grzewczego (kotła, kominka) w dowolnym miejscu w obiekcie, ponieważ komin prowadzi się na zewnątrz, montując go przy ścianie. Występuje w dwóch wersjach: Premium oraz Standard - przeznaczonych do kotłów na gaz, olej, drewno i pellety. System może pracować tylko na sucho w temperaturze do 600°C.
System kominowy MKKD Kominy zewnętrzne (gaz, olej opałowy)

System dwuścienny, izolowany stosowany, jako samodzielny komin zewnętrzny, do kotłów wykorzystujących zjawisko kondensacji pary wodnej powstającej podczas spalania (tzw. kotły kondensacyjne). Pozwala na ustawienie urządzenia grzewczego w dowolnym miejscu w obiekcie, ponieważ komin prowadzi się na zewnątrz, montując go przy ścianie. Na połączeniach poszczególnych elementów montowane są uszczelki.

System kominowy MKDZ Kominy zewnętrzne (węgiel, drewno, pellet, eko-groszek)
System dwuścienny, izolowany, stosowany jako samodzielny komin zewnętrzny do kotłów opalanych paliwami stałymi (węgiel, drewno, pellet, eko-groszek). Pozwala na ustawienie urządzenia grzewczego w dowolnym miejscu w obiekcie, ponieważ komin prowadzi się na zewnątrz, montując go przy ścianie. Wyjątkowo odporny z powodu użycia wełny ceramicznej o grubości 30 mm jako warstwy izolującej.
System kominowy MK DT Kominy zewnętrzne (gaz, olej opałowy)
System dwuścienny, izolowany, stosowany jako samodzielny komin zewnętrzny do agregatów, jednostek kogeneracyjnych, silników spalinowych i turbin. Charakterystyczna dla systemu jest wytrzymałość na wysoką wartość ciśnienia – do 5000 Pa. Dzięki specjalnym połączeniom elementów na płaszczu oraz tzw. swobodnemu rdzeniowi, który pod wpływem wysokich temperatur się wydłuża, system doskonale spełnia swoja funkcję przy agregatach najwyższej mocy. Nie wymaga zastosowania kompensatorów wydłużeń.
System kominowy MK ZEN Kominy zewnętrzne (gaz, olej, węgiel, drewno, pellet)
System dwuścienny, izolowany, stosowany jako samodzielny komin zewnętrzny do kotłów atmosferycznych i kominków. Pozwala na ustawienie urządzenia grzewczego (kotła, kominka) w dowolnym miejscu w obiekcie, ponieważ komin prowadzi się na zewnątrz, montując go przy ścianie. Występuje w średnicach: 130, 150, 180, 200mm. Charakteryzuje się wyjątkowym, designerskim wyglądem.
Jeżeli zdecydują Państwo o zakupie wybranego systemu klientom indywidualnym zainteresowanym naszą ofertą proponujemy korzystne cenowo gotowe pakiety montażowe, zaś odbiorcom hurtowym zapewniamy bardzo korzystne warunki współpracy, w szczególności:

  • wysokie rabaty na oferowane systemy kominowe
  • wyjątkowo dogodne terminy płatności
  • transport gratis
Dodatkowym atutem naszej firmy jest fachowe doradztwo pracowników na co dzień zajmujących się tematyką związaną z systemami odprowadzania spalin. W razie trudności z zestawieniem elementów lub ustaleniem optymalnej średnicy komina, służymy bezpłatnie komputerowym programem doboru średnic przewodów kominowych. Na podstawie wykonanych obliczeń dobierzemy systemy kominowe najbardziej odpowiednie dla każdego Klienta.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą z przyjemnością prześlemy Państwu bezpłatne materiały informacyjno-techniczne.
Infolinia:
600-290-220,  12 285-91-90
Biuro czynne:
7:00 - 16:00, PN-PT
venteco.com - centrum klimatyzacji
Wykonawstwo instalacji wentylacji, rekuperacji, klimatyzacji oraz systemów kominowych dla domu, budownictwa mieszkaniowego i przemysłu.
Nieprzerwanie od 1995 roku.

WENTYLACJA MECHANICZNA

  • usługi
  • realizacje
  • referencje

KLIMATYZACJA

  • Jak dobrać urządzenie?
  • montaż

REKUPERACJA
DLA DOMU