Wentylacja, Klimatyzacja, Rekuperacja, Systemy kominowe — od 1995 roku

Rekuperacja

INSTALACJA WENTYLACJI Z REKUPERACJĄ W DOMACH JEDNORODZINNYCH – Instalacja wentylacji z odzyskiem ciepła

kompleksowy montaż rekuperacji

SYSTEMU ODZYSKIWANIA CIEPŁA Z WENTYLACJI DOMOWEJ
Klientom indywidualnym będącym posiadaczami, bądź przystępującym do budowy domu, oferujemy kompleksowe wykonawstwo systemu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, który w zdecydowany sposób podnosi komfort budynku, a jednocześnie znacząco przyczynia się do obniżenia kosztów jego użytkowania. Oferta nasza obejmuje analizę projektu domu, pomiary na miejscu, przygotowanie koncepcji lub projektu instalacji, dobór urządzeń z uwzględnieniem wytycznych inwestora, montaż całego systemu, jego uruchomienie oraz regulację.
Doświadczenie
Wieloletnie doświadczenie zdobyte w wielu realizacjach w budynkach mieszkalnych i przemysłowych - potwierdzeniem czego są uzyskane referencje.
Ludzie
Mając do dyspozycji własny zespół wykwalifikowanych i doświadczonych inżynierów oraz instalatorów jesteśmy w stanie realizować zlecenia o najwyższym stopniu trudności.
Doradztwo
Masz pytania, jakieś wątpliwości – dysponujemy wiedzą, którą chętnie się dzielimy i dzięki której jesteśmy w stanie przybliżyć Państwu działanie oferowanych przez nas rozwiązań.
Gwarancja
Poza naszym generalnym wykonawstwem oferujemy także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny rekuperatorów instalowanych przez naszą firmę.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Mają Państwo Pytania?
Zapraszamy do kontaktu, chętnie na nie odpowiemy.
Infolinia:
600-290-220,  12 285-91-90
Biuro czynne:
7:00 - 16:00, PN-PT
venteco.com - centrum klimatyzacji
Wykonawstwo instalacji wentylacji, rekuperacji, klimatyzacji oraz systemów kominowych dla domu, budownictwa mieszkaniowego i przemysłu.
Nieprzerwanie od 1995 roku.